» » В честь праздника «16 декабря – День Независимости», в школе-лицей №23 им. З.Космодемьянской состоялось торжественное собрание по приему в детско-юношескую организацию "Жас Ұлан".

«Жас Ұлан» — это добровольное сообщество юных граждан Республики Казахстан, устремленных к главной цели – быть полезными своей Родине, верными самым лучшим идеалам человечества, традициям своего народа и семьи, дружбы, чести, добра и справедливости!
Директор школы Тойлыбаева Жанар Джураевна и члены ученического самоуправления «SENIM» принимали учеников в ряды детско-юношеской организации «Жас Ұлан», повязав им галстуки и значки.
Поздравляем наших учеников с их новым статусом! Желаем успехов в учебе и творческих достижений. Наши дети - гордость Республики Казахстан!

«16 желтоқсан – Тәуелсіздік күніне» орай №23 З.Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицейінде атқарылып жатқан іс-шара жоспарына сәйкес «Жас Ұлан» ұйымына қабылдау салтанатты жиыны өткізілді.
"Жас Ұлан" – өз Отанына, адамзаттың ең үздік мұраттарына, өз халқы мен отбасының, достықтың, ар-намыстың, ізгілік пен әділдіктің дәстүрлеріне адал болу-басты мақсатқа ұмтылған Қазақстан Республикасы жас азаматтарының ерікті қоғамдастығы!
Мектеп директоры Тойлыбаева Жанар Джураевна және "SENIM" өзін-өзі басқару ұйымының мүшелері оқушыларға галстуктері мен төс белгілерін тағып, "Жас Ұлан" балалар мен жасөспірімдер ұйымының қатарына қабылдады.
Оқушыларымызды жаңа мәртебесімен құттықтаймыз! Оқуда жетістік және шығармашылық табыс тілейміз. Біздің балалар - Қазақстан Республикасының мақтанышы!

[media=https://www.instagram.com/p/CIqoMGFD6-8/]