» » Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты іске асыруда барынша табысқа жеткен елдердің тәжірибесін талдау қоғамда сыбайлас жемқорлықты рухани этикалық деңгейде қабылдамау ахуалын қалыптастыру мейлінше тиімді тәсіл екенін көрсетті. Осыған байланысты елімізде сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру бойынша мақсатты жұмыс жүргізілуде.№23 мектеп-лицейінде «Адал ұрпақ» еріктілер клубының жоспарына сәйкес адамгершілік және құқықтық мәдениетті арттыру мақсатында сынып сағаттары өткізілді.

View this post on Instagram

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясатты іске асыруда барынша табысқа жеткен елдердің тәжірибесін талдау қоғамда сыбайлас жемқорлықты рухани этикалық деңгейде қабылдамау ахуалын қалыптастыру мейлінше тиімді тәсіл екенін көрсетті. Осыған байланысты елімізде сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру бойынша мақсатты жұмыс жүргізілуде. №23 мектеп-лицейінде «Адал ұрпақ» еріктілер клубының жоспарына сәйкес адамгершілік және құқықтық мәдениетті арттыру мақсатында сынып сағаттары өткізілді.

A post shared by school 23 (@23schoolnumber) on