Мектебімізде «Абай бол!

View this post on Instagram

Мектебімізде «Абай бол!» апталығы аясында 7-8 сынып оқушылары арасында «Қауіпсіз қала» бейнепрезентациялар байқауы өткізілді. Үздік деп 7 «А», 7 «Г», 8 «Б», 9 «Б» сынып оқушыларының жұмыстары ұсынылды. В рамках недели "Абай бол!" в нашей школе проведен конкурс видео- сочинений и презентаций "Безопасный город" среди учащихся 7-8 классов. Лучшие работы предоставили ученики 7"А", 7"Г", 8"В", 9"В" классов.

A post shared by school 23 (@23schoolnumber) on