» » 17 сентября 2020 года в школе - лицее No 23 было проведено общереспубликанское родительское собрание

View this post on Instagram

№23 мектеп-лицейінде 2020 жылыдың 17 қыркүйегінде әр сынып ата-аналар комитетінің төрағалары және мүшелері, сынып жетекшілердің қатысуымен «Қашықтан оқыту кезінде балаға қалай көмектесуге болады?» атты Zoom платформасы арқылы бір мезетте 300 адамды қамтыған біріңғай жалпыреспубликалық ата-аналар жиналысы өткізілді. Ата-аналар сұрақтарына көңілдері толатын тұшымды жауаптар алды. 17 сентября 2020 года в школе - лицее No 23 было проведено общереспубликанское родительское собрание с участием классных руководителей, председателей и членов родительских комитетов в онлайн формате на тему "Как помочь ребёнку во время дистанционного обучения?" Родители получили компетентные ответы на все интересующие вопросы. Охват составил 300 человек.

A post shared by school 23 (@23schoolnumber) on