» » 13 шілде - Қазақстанда ұлттық аза тұту күні

13 шілде - Қазақстанда ұлттық аза тұту күні

Мың өліп, мың тірілген қазақ халқы тағы да бір ауыр сынақты бастан кешіруде. Талай алыс - жақын туыстарымыз бен таныстарымыздан көз жазып қалдық.Ең үлкен жездеміз жанашыр ағамыздай болған, Сарыағаш ауданының құрметті азаматы Умаров Булат Қоншайұлы үшін, мектебімізде 12 жылдан бері жұмыс жасап келген, тепсе темір үзетін жас, білікті маман, болашағынан зор үміт күттірген азамат, төрт баланың әкесі, әріптесіміз Сұлтанов Дәулет үшін, білім саласында елеулі еңбек етіп, өзіндік өрнек салған, іскер басшы бола білген Қаһар Апатанов үшін, "Ұстаз нұры информ" газетінің бас редакторы, ұстаздардың жанашыры Ануарбек Бейсе мен кәсіподақ басшысы Бекмұрат Жүзімбаев үшін, көп жылдар бойы ҚББ-да қызмет атқарған Асауов Пазылхан ағалар үшін, №75 мектепті табысты басқара білген Садықбекова Зауре апай үшін, сондай-ақ адам жанына арашашы бола жүріп, індетпен бетпе - бет күресте қаза тапқан дәрігерлер мен медқызметкерлер және де басқа да марқұмдардың жақындарына қайғырып көңіл айтамын. Елді есеңгіреткен індеттен тезірек сауығып кетейік.
Мұндай қайғылы жағдайда сөз қауқарсыз, бірақ ауыр қазаға халқымыздың шыдамды әрі сабырлы болуын тілеймін. Алла қашан да сабырлылармен бірге деген! Жақсылықтан үміт үзбейік, ағайын! Арты жақсылық болсын! Жақсы күндеріміз жақын болсын! Алла бәрімізге жар болсын!

№23 мектеп – лицейінің директоры,
«Болашақ» бастауыш партия ұйымының төрайымы Тойлыбаева Жанар Джураевна.

Казахстанскому народу не раз приходилось преодолевать тяжелейшие испытания, выпавшие на его долю, выживать в очень сложных условиях. И сейчас не только наш народ, но и весь мир ведет борьбу с пандемией коронавируса. Болезнь уносит жизни наших близких, знакомых, коллег, друзей.
В День скорби и Памяти хочется вспомнить тех, кто стал жертвой этой страшной болезни:
- почетного гражданина Сарыагашского района Умарова Булата Қоншайұлы, который был надежной опорой для многих людей, в том числе и для нас;
- нашего коллегу, учителя физкультуры, руководителя методического объединения Султанова Даулета, жизнерадостного человека, добросовестного, подающего надежды молодого специалиста, заботливого отца четырех детей, хорошего, верного друга;
- Опытного руководителя Апатанова Кахара, оставившего в педагогике яркий след,
- Редактора газеты «Ұстаз нұры» Бейсе Ануарбека, который всегда мог оказать поддержку всем учителям;
- Председателя профкома учителей Бекмурата Жүзімбаева;
- Асауова Пазылхана, много лет проработавшего в городском отделе образования;
- Садықбекову Зауре, на протяжении многих лет плодотворно руководившую школой №75;
- А также всех врачей и медработников, которые в неравной сватке лицом к лицу с болезнью отдали жизни, чтобы другие жили.
Выражаю глубокие соболезнования родным и близким. Конечно, здесь все слова бессильны, нет таких слов, которые смогли бы унять боль утраты. Желаю душевных сил, стойкости и терпения. Верю, что вместе мы одолеем и эту болезнь. Надеюсь, что впереди только хорошее!
Директор школы-лицея №23
Председатель первичной организации партии «Болашақ» Тойлыбаева Жанар Джураевна.

Похожие публикации:

01 сентябрь 2018 Мектеп ережесі