» » 3. Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицейінің оқушылары “Біртұтас тәрбие бағдарламасы” мектепішілік күзгі каникул іс-жоспары аясында отбасылық дәстүрге қатысты видеороликтер әзірледі.
2023

3. Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицейінің оқушылары “Біртұтас тәрбие бағдарламасы” мектепішілік күзгі каникул іс-жоспары аясында отбасылық дәстүрге қатысты видеороликтер әзірледі. Атап айтсақ: 8 “Д” сынып оқушысы - Дехканбаева Райхон, 10 “В” сынып оқушысы -
Амангелді Адина және 10 “А” сынып оқушысы - Рапильбеков Руслан жанұялық дәстүрлері туралы әңгімелеп, өз ойларымен бөлісті.
——————————-
Учащиеся школы-лицея №23 имени З. Космодемьянской в рамках внутришкольного плана на осенние каникулы “Единая воспитательная программа” подготовили видеоролики, посвященные семейным традициям. В частности: ученица 8 "Д" класса Дехканбаева Райхон, ученица 10 ”В" класса - Амангельды Адина и ученик 10 ”А" класса - Рапильбеков Руслан рассказали о своих семейных традициях и поделились своими мыслями.
[media=https://www.instagram.com/p/CzHEgdrN5Vx/?img_index=1]