Біз таланттар іздейміз

№23 мектеп-лицейінде талантты-өнерлі оқушыларды анықтау мақсатында музыка пәні мұғалімдері Носкова Наталья Алексеевна, Сейлбекова Кулимхан Каналбаевна, Асылбекова Акбаян Айкынбековна «Біз таланттар іздейміз» атты кастинг өткізді. Кастингте әр түрлі жанр бойынша өнер көрсетілді. Іріктеуге оқушылар жақсы дайындықпен келген. Ән-күй жанрлары бойынша өткізілген бұл іс-шарада талант өнері өте жоғары деп танылған балалар іріктелік, мектеп оқушыларына концерт қойды. Бұл концертте мектеп оқушылары домбыра, жетіген, гитара, скрипка, фортепиано, флейто аспаптарының дауысын тыңдап, өнертанымдарын кеңейтіп, рухани азық алып қайтты.

View this post on Instagram

A post shared by school 23 (@23schoolnumber) on